Aslı Hünel: “Bir sağlık çalışanının düğününde sahne alacağım”

0
261

Sanat ve televizyon dünyasından ünlü konuklarla eğlenceli bir programa ev sahipliği yapan Tuzla Belediyesi, e–Talks Tuzla’da Cumartesi akşamı müzik dünyasının sevilen isimlerinden Aslı Hünel’i ağırladı.

Aslı Hünel: “Çocukken mutlaka bayramlık isterdim, ayakkabılarım çok önemliydi”

Sanat ve televizyon dünyasından ünlü konuklarla eğlenceli bir programa ev sahipliği yapan Tuzla Belediyesi, e–Talks Tuzla’da Cumartesi akşamı müzik dünyasının sevilen isimlerinden Aslı Hünel’i ağırladı.

Yayına katılan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Bu dönemde insanların birbirleriyle oturup sohbet etmesi, yemek yemesi ne büyük bir nimetmiş bunun kıymetini bir kez daha anladık. COVID-19 sonrası tüm konuklarımızı Tuzla’da ağırlamaktan onur ve gurur duyacağımızı ifade ediyorum kapılarımız sonuna kadar açık bütün tesislerimiz sonuna kadar açık. Bütün vatandaşlarımızın bayramlarını kutluyorum. Bu topraklarda yaşayan herkesin şunu bilmesi çok önemli, biz bize yeteriz” diyerek programdan ayrıldı.

Orkestrasıyla izleyenleri selamlıyoruz Aslı Hünel, herkesin Ramazan Bayramı’nı kutlayarak Nokta Müzik Stüdyosu’ndan müzik dolu sohbetine başladı. Eski bayramları çok özlediğini ama yaşadığımız dönemin buna da şükretmeyi öğrettiğini belirterek, “Sabrı öğrendik, her şeyin başının sağlık olduğunu yine yeniden öğrendik bize çok şey öğretti. Hayat bayram olsun” diyerek ‘Hayat Bayram Olsa’ şarkısını seslendirdi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın isteği olan ‘Bir İhtimal Daha Var’ ve ‘ İnleyen Nağmeler’ şarkısını seslendirdikten sonra çocukluğundaki bayram sabahlarını anlattı:

“Çocukken mutlaka bayramlık isterdim, ayakkabılarım çok önemliydi”

Abim ve ben İstanbul Fatih’te doğduk. Bayram sabahları babam ve abim sabah erkenden kalkar bayram namazına giderlerdi. Ben anneciğimle birlikte kahvaltımızı hazırlardık. Abimle babam hep birlikte kahvaltımızı yapardık. Çok süslü bir kızdım ve arife günü normalde kuaförler sabaha kadar açıktı annem çok bakımlı bir kadındı ben de onun kızı olarak tabi gece 3-4’te babam bizi kuaförden alırdı saçlarımız ertesi güne de hazırdı. Önce kabristana giderdik, kabristan ziyaretleri yapılırdı ardından da tabii aile büyüklerimize giderdik sırayla. İlk gün böyle geçerdi tabi harçlık toplardık yeni elbiselerimizi giyerdik.

Mutlaka bayramlık isterdim. Ayakkabılarım çok önemliydi, ayakkabıları hala çok severim o zamanda çok severdim şimdi de ayakkabım ve çantam mutlaka olmalı yeni ve uyumlu olmalıydı o zamanlarda da…

Aslı Hünel: “Bir sağlık çalışanının düğününde sahne alacağım”

Sohbet arası sevilen şarkılarını söylemeye devam eden Aslı Hünel, bu dönemde saçlarını kendisinin boyadığını belirterek, “Birçok takipçim benim gibi evde boyayarak hepsi saçını rengarenk yapmış. Kuaförler başımızın tacısınız” dedi.

“Bir sağlık çalışanının düğününde sahne alacağım”

Sağlık çalışanlarımıza ve doktorlarımıza minnettarız ve teşekkürü borç biliyoruz iyi ki varlar. Söz veriyorum, bir sağlıkçımız ya da doktorumuzun düğününe seve seve sahne alacağım.

Sohbetin sonunda ‘Bir Başkadır Benim Memleketim’ şarkısını seslendirerek izleyenlerine teşekkür eden, Aslı Hünel herkesin bayramını kutlayarak sevenlerine keyifli bir akşam yaşattı.

kaynak:Hibya Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz