18. Uluslararası CNR Mobilya Fuarı, 4 Kasım’da

0
98
EDİTORYAL DÜZENLEME: YILMAZ KURŞUN- GAZETECİ YAZAR
EDİTORYAL DÜZENLEME: YILMAZ KURŞUN- GAZETECİ YAZAR

18. Uluslararası CNR Mobilya Fuarı, 4 Kasım’da başlıyor

18. Uluslararası CNR Mobilya Fuarı, 4 Kasım'da

Anadolu’nun en büyük ve kapsamlı mobilya fuarı 18. Uluslararası CNR Mobilya Fuarı, 4 Kasım’da ANFAŞ Antalya Fuar Merkezi’nde açılıyor…

YILMAZ KURŞUN- GAZETECİ YAZAR
YILMAZ KURŞUN- GAZETECİ YAZAR

 

Türk mobilya sektörünün ihracat oranını daha da yukarılara çekmek, yeni pazarlar yaratmak ve sektörün uluslararası rekabet gücünü artırmak için organize edilen, sektöre tasarım ve fonksiyonellik yönünden de öncülük eden 18. Uluslararası CNR Mobilya Fuarı, 4-8 Kasım tarihleri arasında, ANFAŞ – Antalya Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

Yüzlerce markanın en yeni ürün ve trendlerini sergileyeceği fuara, on binlerce yerli ve yabancı satın almacının gelmesi bekleniyor. Yabancı markaların da yoğun ilgi gösterdiği CNR Mobilya’da, 2 milyar doların üzerinde bir ticaret hacmi oluşması hedefleniyor.

Dünyanın dört bir yanından gelecek sektör profesyonelleri, aradığı ürün gruplarına tek çatı altında ulaşabilecek. Zincir mağazaların yetkilileri, toptancılar, dağıtıcılar, ithalatçılar, ihracatçılar, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, endüstriyel tasarımcıları ve mobilya mağaza sorumlularının tüm mobilya ihtiyaçlarını CNR Mobilya Fuarı’ndan karşılamayı planlıyor.

Uluslararası ticaretin yeni şehri Antalya..18. Uluslararası CNR Mobilya Fuarı, 4 Kasım'da

Bu yıl ilk kez Antalya’da düzenlenecek CNR Mobilya Fuarı’nda katılımcılar, dünyanın dört bir yanından kolay ulaşımı sayesinde en çok yabancı ziyaretçi ağırlayan şehirlerden biri olan ticaretin yeni şehri Antalya’da, çok sayıda yerli ve yabancı profesyonel alıcı ile bir araya gelme fırsat yakalayacak.

Fuarda, mobilya sektörünün lider ülkeleri İtalya, Almanya, Avusturya ve İsviçre’nin yanı sıra sektörün hedef pazarları olan Suudi Arabistan, Azerbaycan, Özbekistan, Rusya, Kosova, Sırbistan, Makedonya, Bosna, Hindistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin de aralarında bulunduğu 35 ülkeden ziyaretçi ve VIP alım heyetleri ağırlanacak.

2023’ün mobilya trendleri

Avangard, country, vintage ve klasik çizgilerin yanı sıra modern ve neo klasik hatlarıyla dikkat çekecek 2023’e damga vuracak mobilyaların sergileneceği fuarda, modern, klasik, eskitme ve modüler mobilyalar, yatak ve yatak grupları, koltuklar, sandalyeler, kanepeler, bebek ve genç odaları ile mobilya aksesuarları ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Mobilya ürünlerinin kategorize edilerek sergileneceği CNR Mobilya’da ziyaretçilere diledikleri ürün gruplarını bir arada görme fırsatı sunularak, fuarın verimliliğinin artırılması hedefleniyor.

EDİTORYAL DÜZENLEME: YILMAZ KURŞUN- GAZETECİ YAZAR
Alınan kaynak:Hibya Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz