YAKIN SAVUNMA Federasyonu -YASAF ile Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu GÜÇ BİRLİĞİNDE..

0
302
YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı  Fikret Ünal’nda yer alarak katıldığı Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu’nun merkez yönetim binasının açılışına spor sektörü kamuoyu, bilim dünyası başta olmak üzere mesleki kurum- kuruluş temsilcileri de bir araya geldi..

YAKIN SAVUNMA DEFENCE Federasyonu ile Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Yönetim Binası Açılışı ve GÜÇ BİRLİĞİ Anlaşması..!

YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr.Erdal KARADAĞ tarafından alınan işbirliği kararı,  federasyonun merkez yönetim binasının açılışı sonrasında yetkili taraflarca imza altına alındı.
Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu'nun merkez ofis açılışına katılan spor sektörü kamu kurum- kuruluş temsilcileri  GÜÇBİRLİĞİ toplantısında bir araya geldiler.
Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu’nun merkez yönetim binası açılışına katılan  başta spor sektörü olmak üzere kamu kurum- kuruluş temsilcileri de GÜÇ BİRLİĞİ toplantısında bir araya geldiler.
Ve, GÜÇ BİRLİĞİ Oluşturuldu…
Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr.Erdal KARADAĞ tarafından da imzalanan protokol ile GÜÇ BİRLİĞİ oluşturuldu..
YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr.Erdal KARADAĞ tarafından İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI  imza altına alındı..
YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr.Erdal KARADAĞ tarafından İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI  imza altına alındı..
Kısa adı YASAF olanYAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu ) sivil toplum örgütü birlikteliğinde düzenlenen Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu’nun yönetim merkezinin açılış törenine çok sayıda davetlinin katıldığı görüldü.
Yakın Savunma Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi Sn. Muharrem Keskin'in özverili çabası ile de büyük yol kateden Yakın Savunma Defence Anti-terör Federasyonu başarılı adımlarla misyonuna uygun büyümeye devam ediyor..
Yakın Savunma Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi Muharrem Keskin’in özverili çabası ile de büyük yol kateden Yakın Savunma Defence Anti-terör Federasyonu başarılı adımlarla misyonuna uygun ilerlemeye devam ediyor..
Spor
ile beraber bağımlı toplum bireylerinin bir araya getirilip buluşturularak, toplumsal bir SAHİPLENİCİLİK ilkesinden yola çıkarak verilecek eğitimin tamamlayıcılığını sağlamak için  ev sahiplikleri bünyesinde her iki federasyon kuruluşu tarafından bir protokol yapılması gerekliliğinden; YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr.Erdal KARADAĞ bir araya gelerek işbirliği sözleşmesini imza altına aldılar..
YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Sn. Fikret Ünal’ın yer aldığı toplantıda katılımcılara plaket ve sertifika takdiminde de bulunuldu.
 Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Sn. Fikret Ünal’ın da yer aldığı açılışlı  toplantıda katılımcılara plaket ve sertifika takdiminde de bulunuldu.Yakın Savunma Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi Sn. Muharrem Keskin’in özverili çalışmaları ve destekleri nedeniyle Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr.Erdal KARADAĞ tarafından PLAKETİ taktim edilirken..
Enformasyon Medya Grubu Başkanı Remzi Ciğerli, Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi çalışmalarının oluşum sürecinde Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Fikret Ünal’ın etkinlik programlarında devamlı yer alarak DESTEK veren bir medya mensubu olarak dikkat çekiyor..
Enformasyon Medya Grubu Başkanı Remzi Ciğerli, Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi çalışmalarının oluşum sürecinde Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Fikret Ünal’ın etkinlik programlarında devamlı yer alarak DESTEK veren bir medya mensubu olarak dikkat çekiyor..

YAKIN SAVUNMA Federasyonu -YASAF  ile Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu GÜÇ BİRLİĞİNDE..

Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr.Erdal KARADAĞ, federasyon merkez yönetim binasının açılışında ve imza töreninde bulunarak yer alarak destek veren Enformasyon Medya Yönetim Kurulu Bşkanı Remzi CİĞERLİ'ye plaketini taktim ederken..
Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr. Erdal KARADAĞ, federasyon merkez yönetim binasının açılışında ve imza töreninde bulunarak  destek veren Enformasyon Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Remzi CİĞERLİ’ye destek plaketini taktim ederken..

YASAF Tarafından ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi..

YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han’ın ve Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Fikret ÜNAL’ında  yer aldığı YASAF‘ın önderliğinde düzenlenen geleneksel toplantıda ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” tartışıldı.

”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” İstişare Toplantısı’nda ; Türkiye Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi’nin aşama aşama hayata geçirilmesi ve dünya ülkelerinden davet edilen temsilcilerinin de ”ORTAK HAREKET İLE EYLEM PLANI” içinde bulunma protokolününün kabulü için Türkiye’ye davet edilmeleri ve başlatılan uluslararası birlikteliğin imza ile kayıt altına alınması görüşü ağır basarken; konu ile ilgili çeşitli tanıtım fonlarından destek ve sponsorluklar için iletişim planlaması hususunun son değerlendirilmeleri masaya yatırıldı.

YAKIN SAVUNMA Federasyonu -YASAF  ile Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu GÜÇ BİRLİĞİNDE..

Plaket takdiminde de bulunuldu…

YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu( YASAF)’nun düzenlediği ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” konu başlıklı bilgi alışverişi toplantısına sivil toplum örgütü ve kamu temsilcilerinin önde gelen kuruluşlarından çok sayıda ismin katkı sağlamak için yer aldığı ifade edilirken;  Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘nin ülkemize kazandırılmasının son anlarının  gayretlerinin büyük heyecan yaratığı görüldü.
YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu( YASAF) ve Türkiye Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘nin ağırlıklı olarak konuşulduğu ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” toplantısına katılanlar arasında yer alarak en büyük desteği veren başta  AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kütahya Milletvekili Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Tuğcu olmak üzere MHP Bolu Göynük Belediye Başkan Yardımcısı  İbrahim Türkoğlu’nun da yer aldığını ifade eden Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Sn. Fikret Ünal yaptığı konuşmada, tüm katılımcılara desteklerinden dolayı  teşekkür etti.YAKIN SAVUNMA Federasyonu -YASAF  ile Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu GÜÇ BİRLİĞİNDE..
Ayrıca günün önemi ile ilgili yaptığı konuşmada Federasyonlarının üstlendiği misyona değinen Yakın Savunma  Defence Anti-terör Federasyonu( YASAF) Başkanı Sn. Zelimhan Han DÜNYA DA BÜYÜK GÜÇ BİRLİĞİ” sloganı ile yola çıktıklarını ifade ederek ” Tüm dövüş sanatları ve antiterör federasyonu oluşturucuları olarak; vereceğimiz hizmetler ve uluslararası arenada Türkiye’ye kazandıracağımız prestiji hükümet yetkililerine de  bakanlar nezdinde anlattığımız görüşmeler olumlu yönde devam ediyor;. Yaratığımız büyük heyecan ile TAM destek görüyoruz”diye konuştu.
 Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘nin ağırlıklı olarak konuşulduğu ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” toplantısına katılımda bulunan Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Sn. Fikret Ünal,Yakın Savunma Defence Anti-terör Federasyonu Başkanı Sn. Zelimhan Han ve Enformasyon Medya Grubu Başkanı Sn. Remzi Ciğerli spor camiasına '' Birlikten kuvvet doğar ''mesajını EN İYİ verenlerden..
Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘nin ağırlıklı olarak konuşulduğu ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” toplantısına katılımda bulunan Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Fikret Ünal, Yakın Savunma Defence Anti-terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Enformasyon Medya Grubu Başkanı  Remzi Ciğerli spor camiasına ” Birlikten kuvvet doğar ”mesajını EN İYİ verenlerden..

Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi’‘ TAM GAZ Hedefine Doğru İlerliyor..!

Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Sn. Fikret Ünal ise yaptığı konuşma ‘‘Cumhurbaşkanlığı’nın imzasına sunulmuş bulunulan Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Birliği başvurumuz esnasında; komite çalışmalarımızın proje gelişim aşamaları konusunda hiçbir gayretten geri durmayan tüm kurucu yönetimimiz, üst düzey görüşmeler gerçekleştirerek ‘Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite’sinin Türkiye ve Dünya için önemini geçtiğimiz günlerde başta Hazine ve Maliye Bakanımıza ziyaretimiz esnasında kendisine anlatmıştık..
Ulusal ve uluslararası şampiyonluk ve başarıların ülkemiz için kazanılmasının gururunu yakın zamanda  yaşatılmasını ülkemize hediye edeceğiz”diye konuştu..YAKIN SAVUNMA Federasyonu -YASAF  ile Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu GÜÇ BİRLİĞİNDE..
 Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘nin ağırlıklı olarak konuşulduğu ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” toplantısına katılımda bulunan diğer isimler ise sırasıyla şu şekilde oluştu:  Doç. Dr. Yusuf Sansar, Enformasyon Medya Grubu Başkanı Remzi Ciğerli, Hayat Boyu Öğrenme Federasyonu Başkanı Ercan Artan, Uluslararası Savunma Sanatları Olimpik Komitesi Genel Sekreteri Ünzüle Melisa Keç, Yakın Savunma Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi Muharrem Keskin, Uluslararası Dedektifler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Halil Kurşun..
İstişare Toplantısı öncesinde biraraya gelen federasyon yönetimi yemekli bir ortamda ; Türkiye Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi’nin aşama aşama hayata geçirilmesi için ”ORTAK HAREKET İLE EYLEM PLANI''nı görüştü..
İstişare Toplantısı öncesinde bir araya gelen federasyon yönetimi yemekli bir ortamda ; Türkiye Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi’nin aşama aşama hayata geçirilmesi için ”ORTAK HAREKET İLE EYLEM PLANI”nı da görüştü..
YAKIN SAVUNMA Federasyonu -YASAF  ile Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu GÜÇ BİRLİĞİNDE..Davetliler arasında yer alarak destek verenler arasında görüş ve bilgilerini paylaşan diğer katılımcılardan olan İş adamı Şaban Karaca, Teknolojik Alt Yapılar ve Bilişim Uzmanı Bayram İmre, Uluslararası Kafkas Federasyonu Başkanı Ruslan Kutaev, Milli Sporcu Murat Ali Karadağ savaş sanatı komite yönetimi olarak  ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” konu başlıklı istişare toplantısında görüş ve fikirleri ile katkı toplantıya sağladılar..
Ayrıca Yakın Savunma Defence Antiterör Uzmanı YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite BaşkanıFikret Ünal’ın yer aldığı”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” toplantısında katılımcılara plaket ve sertifika takdiminde de bulunuldu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz