Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi’nin Misafirleri Türkiye’de..!

0
508

İNTERNATİONAL MARTİAL Art Oliympic Committee Kafkas ve Asya’dan  Sorumlu Başkan, Türkiye Sambo Federasyonu Yakın Savunma Defans Antiterör Federasyonu, Dünya Budo Federasyonlarından sorumlu Kafkas ve ASYA  Başkanı Çeçenistan eski Başbakan Yardımcısı( Eylül 1996-ocak 1997 arası ), Kafkas AS Hamle Başkanı KUTAEV,Ruslan Makhamdievich  bir araya geldiler..

Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi'nin Misafirleri Türkiye'de..!

DÜNYA’NIN GÜCÜNE YÖN VERENLER TÜRKİYE’DE BULUŞTULAR..

Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi’nin misafiri olarak Türkiye’ye gelen Dünya Budo Federasyonlarından sorumlu Kafkas ve ASYA  Başkanı Çeçenistan eski Başbakan Yardımcısı( Eylül 1996-ocak 1997 arası ), Kafkas AS Hamle Başkanı KUTAEV,Ruslan Makhamdievich, Türkiye de anlaşmalar yaptı.
Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı FİKRET ÜNLÜ kurucu başkanlığı ve yönetiminde BİRLİK KURULUŞ başvurusu bakanların imzası ile Cumhurbaşkanlığı'na yollandı.
Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı FİKRET ÜNLÜ kurucu başkanlığı ve yönetiminde BİRLİK KURULUŞ başvurusu bakanların imzası ile Cumhurbaşkanlığı’na yollandı..

”DÜNYA DA BÜYÜK GÜÇ BİRLİĞİ”nin önemi: Uluslararası Kafkas Federasyonu Kurulma Anlaşması Yapıldı..

Uluslararası Kafkas Federasyonu’nun kurulacağı anlaşmasına da varılan bu ziyarette ”DÜNYA DA BÜYÜK GÜÇ BİRLİĞİ”nin önemine vurgu yapıldı..

Yakın Savunma Defence Antiterör Uzmanı olup aynı zamanda YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han’ın da  yer aldığı toplantıda plaket ve sertifika takdiminde de bulunuldu.
Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi'nin Misafirleri Türkiye'de..!
Bilindiği gibi Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı FİKRET ÜNLÜ kurucu başkanlığı ve yönetiminde BİRLİK KURULUŞ başvurusu bakanların imzasına sunulmuş ve imzalandıktan sonrada İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’nın oluruyla da Cumhurbaşkanlığı’nın onayına sunulmuş bulunuyor.
Mecliste, bakanlara destek ziyaretleri..
”DÜNYA DA BÜYÜK GÜÇ BİRLİĞİ” sloganı ile yola çıkan tüm dövüş sanatları ve antiterör federasyonu oluşturucuları; verecekleri hizmetler ve uluslararası arenada Türkiye’ye kazandıracakları prestiji hükümete de anlatırken; bakanlar nezdinde de görüşmeleri olumlu yönde devam etmiş ve büyük heyecan yaratarak TAM destek görmüştü..
Uluslararası Kafkas Federasyonu’nun kurulacağı anlaşmasına da varılan bu ziyarette ”DÜNYA DA BÜYÜK GÜÇ BİRLİĞİ”nin önemine vurgu yapıldı.
Uluslararası Kafkas Federasyonu’nun kurulacağı anlaşmasına da varılan bu ziyarette ”DÜNYA DA BÜYÜK GÜÇ BİRLİĞİ”nin önemine vurgu yapıldı.
Cumhurbaşkanlığı’nın imzasına sunulmuş bulunulan Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Birliği başvurusu; komite çalışmalarının proje gelişim aşamaları konusunda hiçbir gayretten geri durmayan kurucu yönetimi, konu ile ilgili mecliste bakanlara da ziyarette bulunmuş ve büyük destek görmüşlerdi..Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi'nin Misafirleri Türkiye'de..!
Yakın bir zamanda Akademik Spor Çalıştaylarını da yine başkan Fikret ÜNLÜ yönetiminde gerçekleştiren bu federasyon; oluşturucuları olan alt derneklerin ulusal ve uluslararası şampiyonluk ve başarılarının konuşulması ile de dikkat çekiyor.
Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi'nin Misafirleri Türkiye'de..!Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi'nin Misafirleri Türkiye'de..!
YAKIN SAVUNMACILAR EMNİYET GÜCLERİNİN DE HİZMETİNDE..
Yakın Savunma Defence Antiterör Federasyonu Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Güçlerinede hizmet vermek için kolları sıvadı.
Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi'nin Misafirleri Türkiye'de..!
”Ülkemiz için hizmetkar olmaya hazırız” sloganı ile başlattıkları bu hizmetler zinciri sonrasında gerek silahlı kuvvetler, gerekse emniyet güçleri bıçak, sopa, her türlü silah saldırılarına karşı öğrenecekleri teknikler ile ”NASIL ETKİSİZ HALE GETİRİLİR” eğitimleri görerek, en üst seviyede performans gösterebilmenin tüm yöntemlerini öğrenebiliyorlar.
Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi'nin Misafirleri Türkiye'de..!
ULUSLARARASI DEDEKTİFLER FEDERASYONU DA Türkiye’de YAPILANIYOR..
Türkiye’de oluşumlarının resmi olarak ilk adımını Zelimhan HAN öncülüğünde atarak, dünya ülkelerinde de dedektiflik hususunda gerçekleştireceği yapılanma ile varlığını kabul ettirecek Uluslararası Dedektifler Federasyonu da yapılandırmasını tamamlıyor..
Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi'nin Misafirleri Türkiye'de..!
Türkiye’de , Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü modüler programları çerçevesinde yapılanmasını gerçekleştirecek olan Uluslararası Dedektifler Federasyonu; Türkiye de tüm il ve ilçelerde organize olarak hem tanıtımlarını gerçekleştirecek, hemde uluslararası arenada yine Türkiye’nin tanıtımına bu alanda da hizmet sağlayıcı bir rol oynayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz