Siemens Bu Mutfağı Yarattı

0
278

Siemens Bu Mutfağı Yarattı, Bu Mutfak da Modayı

Avrupa’da ve Türkiye’de en geniş ankastre ürün yelpazesine sahip lider marka Siemens Ev Aletleri’nin yeni reklam kampanyası, estetik , şık ve fonksiyonel ankastre ürünler ile yaratılan mutfak modasının verdiği ilham üzerine kurulu.Siemens Bu Mutfağı Yarattı

Siemens Ev Aletleri’nin, Siemens Ankastre 2012 Koleksiyonu için hazırladığı yeni reklam kampanyasında, estetiğe,sık tasarıma ve yenilikçi teknolojiye sahip Siemens ürünleri ile yaratılan mutfak modasından ilham alınıyor.

Ankastre ürünlerin şıklığına odaklanan üç farklı reklam filmi ile iddialı bir kampanyaya imza atan Siemens Ev Aletleri, ankastre dünyasının yarattığı hisleri yansıtmayı başarıyor. Reklam filmlerinde Siemens ankastre ürünlerinin şıklığından ilham alan kadınlar çanta, ayakkabı ve şapka şeklinde şık pastalar yapıyor. Üç filmde üç ayrı mutfakta, mutfaklarıyla uyumlu giyinmiş birbirinden zarif Siemens kadınları, kıyafetlerine uygun renklerde yaptıkları bu pastalarla şıklıklarını tamamlıyor.

Pastaların yapım aşamalarında Siemens Ankastre 2012 koleksiyonun ürünleri başrolde yer alıyor. Siemens Ev Aletleri yeni reklam kampanyasında “Siemens bu mutfağı yarattı, bu mutfak da modayı” sloganı ile güzelliğe kayıtsız kalamayan herkesi, üstün teknolojisi, cazibesi ve şıklığıyla büyüleyen, sahip olma isteği uyandıran Siemens ankastre ürünlerinin ilham verici dünyasına davet ediyor.

Medina Turgul DDB tarafından hazırlanan reklam kampanyasının çıkış noktasını Siemens Ev Aletleri’nin ankastre alanındaki liderliği ve ürün çeşitliliği oluşturuyor. Siemens ürünlerinin farklı bir yaşam tarzını yansıtması, kampanyanın oluşturulması aşamasında etkili bir rol üstlendi.

Reklamlarda görülen gri mutfakta Siemens’in yeni FlexInduction teknolojili ocağı, fısıltı sessizliğindeki davlumbazı, Power Edition El Blender’ı, şık tasarımıyla siyah mutfağı tamamlayan Glass Edition buzdolabı, hayatı kolaylaştıran Cook Control özellikli fırın ve işlevsel sıcak tutma çekmecesi, beyaz mutfaktaysa bulaşık makinesi, üstünlüğünü detaylarda ortaya çıkaran Sensor for Senses kahvaltı seti ve keyifli anların vazgeçilmezi ankastre kahve makinesi yer alıyor. Şıklık ve moda konseptiyle yola çıkan kampanya, reklam filminin yanı sıra dijital platformda olduğu gibi satış noktalarında da dikkat çekici uygulamalarla destekleniyor.

Siemens Ankastre 2012 Koleksiyonu/ Mutfak modası reklam kampanyası künye Reklam veren: Siemens Ev Aletleri , Hakan Turalı, Ayşe Özkaya, Gamze SuReklam ajansı: Medina Turgul DDBMüşteri ilişkileri grubu: Gözde Yılmaz, Zeynep Özeray, Didem ÖzcanYaratıcı yönetmen: Kurtcebe TurgulYaratıcı grup: Gökhan Erol, Timsal Ünsal, Özge Ceyrancı, Eren Koçaker, Ezgi Yener, Müge PekçetinFilmin yönetmeni: Toby Tremlett

Kaynak: Bültenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz