CUMHURBAŞKANI 1.ci Togg’a, Bakan Nebati’de 2. Togg’a Talip..!

0
89
Haber Editörü: Gazeteci- Yazar Yılmaz KURŞUN
Haber Editörü: Gazeteci- Yazar Yılmaz KURŞUN
YILMAZ KURŞUN- GAZETECİ YAZAR
YILMAZ KURŞUN- GAZETECİ YAZAR

Haber Editörü: Gazeteci- Yazar Yılmaz KURŞUN

Bakan Nureddin Nebati, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a, “Pamukkale, Kula, Oltu, Anadolu, Gemlik. 2. Togg’u hangi renk vereceksiniz Varank?” diye sesledi ve banttan inecek olan 2. Togg’a Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan’dan sonra 2. taliplis,i olduğunu ifade etti.

Sanayi ve Teknoloji Bakani Mustafa Varank, 2. Togg’a iliskin olarak yaptığı açıklamalarda , “Yoğun telefonlar var. Mesela Hazine Maliye Bakanımız  Nureddin Nebati beni her gördüğünde ısrarla, ’’Hazine Maliye Bakanı’na verilmesi lazım’ diyor. Dolayısıyla burada bir rekabet oluşacak” diyerek talep yoğunluğuna dikkat çekti.2. Togg’a Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan’dan sonra 2. taliplis,i olduğunu ifade etti.

Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 2. Togg’a ilişkin olarak yaptığı açıklamalarda , “Yoğun telefonlar var. Mesela Hazine Maliye Bakanımız  Nureddin Nebati beni her gördüğünde ısrarla, ’'Hazine Maliye Bakanı’na verilmesi lazım’ diyor.'' DİYE KONUŞTU..
Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 2. Togg’a ilişkin olarak yaptığı açıklamalarda , “Yoğun telefonlar var. Mesela Hazine Maliye Bakanımız  Nureddin Nebati beni her gördüğünde ısrarla, ’’Hazine Maliye Bakanı’na verilmesi lazım’ diyor.” DİYE KONUŞTU.

Ekonomi Bakanı Nureddin Nebati’nin de  Bakan Varank’ı etiketlediği görülürken; paylaşımlarında, “Pamukkale, Kula, Oltu, Anadolu, Gemlik… 2. Togg’u hangi renk vereceksiniz Varank?” diye yazarak 2. Togg’a talip olduğu açıklamalarında bulunduğu görüldü.

 

Haber Editörü: Gazeteci- Yazar Yılmaz KURŞUN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz