‘Bende Öğrenebilir miyim.?’ sorusu..

0
224

2020 Yılına girerken modern tıp yanında yıldızı parlayan ve tamamlayıcı ve geleneksel yöntem modern tıbbı güçlendiren branşlardan hacamat ve sülük uygulama tedavi yöntemleri merkezleri büyük ilgi görüyor.

Kadim zamanların bu tedavi yöntemlerine olan ilgi nedeniyle de düzenlenen HACAMAT VE SÜLÜK UYGULAMA eğitim ve seminerleri de ”BENDE ÖĞRENEBİLİR MİYİM.?” sorularına cevap arayanlar için bir BİLGİLENME kapısı görünümünde.

İşte tamda bu arayışlar için BİLGİ VERME amaçlı devreye giren ”Bilimsel Hacamat ve TAMAMLAYICI TIP DERNEĞİ” destekli ”HACAMAT AKADEMİSİ” seminerleri tüm TÜRKİYE’de il il devam ediyor.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Sertifika Sahibi Tıp Doktoru Hamit BÖRÜ tarafından seminer katılımcılarına tarihçesinden günümüze uygulanan hacamat ve sülük tedavisi yöntemlerinin gerek teorik ve gerekse pratik uygulamalarının anlatıldığı BİLGİLENDİRMELERDE, beş bin yıllık bu tedavi yöntemlerinin anlatımı büyük ilgi görüyor.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Sertifika Sahibi Tıp Doktoru Hamit BÖRÜ’nün teknik anlatımıyla arada seminer katılımcılarının soru-cevapları şeklinde geçen bu toplantılarsonunda; akılda kalıcı bilgi tekniğiyle tüm katılımcıların sorularına cevaplarının alınması da sağlanmış oluyor.

HACAMAT AKADEMİSİ’nin üstleniciliğinde devam eden seminerlere katılmak için 0532 456 2066 no’lu telefonundan ön kayıtlarını oluşturan HACAMAT VE SÜLÜK -semineri katılımcıları; seminer öncesi program dahilinde Bilimsel Hacamat ve TAMAMLAYICI TIP DERNEĞİ yetkililerince tüm bilgilendirmeler yasal yönüyle birlikte katılımcılara anlatılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz