Bağdat’ta GÜNÜMÜZÜN 3. dalga kahvecileri..!

0
313

Bağdat Caddesi Kahve Mekanları..!

Bağdat Caddesi Anadolu Yakası’nın en sevilen semtlerinden biri. Cadde’nin her yaştan insana hitap eden bir yapısı var. Hafta sonları Bağdat Caddesi’ndeki mağazalarda yapılan alışverişler ile kalabalıklığı artan Caddebostan her zaman çok gözde. Bağdat Caddesi’ndeki mekanlardan en sevilenleri muhakkak kahveciler.

Yorgunluk atmak, arkadaş sohbetleri etmek için Bağdat Caddesi kahvecileri ve yine Caddebostan’daki 3. dalga kahveciler ideal.

Kız kıza eğlenmek, dertleri atmak için gidebileceğiniz Bağdat Caddesi restoranları ise her geçen gün daha da uğrak yer haline geliyor.

Gelişen mekan yelpazesi ve alışılagelmiş Bağdat Caddesi kalitesi ile hizmet veren mekanlar gidenlerden tam not alıyor.

Zeplin, Ot gibi bir çok yerde olan mekanlar Bağdat Caddesi’nde de mevcut. Bunlar ile beraber daha lüks Cafe Cadde gibi mekanlar da hizmet veriyor.

Sahilde ise Caddebostan Sahili her zaman piknik yapıp arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz adresiniz.

Yani Bağdat Caddesi Anadolu Yakası’nın en uğrak ve her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir semt.kaynak:nerde.co

Azerbaycan’ın Sibel Can’ından HASTAYIM Albümü..

Çıkardığı ‘Hastayım’ adlı albümüyle dikkat çeken Azerbaycanlı sanatçı Şebnem Tovuzlu, yeni şarkısı ‘Unutmadın mı?’ ile gündemde. Klibi ülkesinde tıklanma rekoru kıran Tovozlu, görüntüsü ve sesiyle de ‘ı Azerbaycan’ın Sibel Can olarak anılıyor. Türk sanatçıları yakından takip ettiğini söyleyen Tovozlu, “En çok beğendiğim sanatçı, müziği ve sahnedeki duruşuyla Sibel Can. Türkiye’de de şarkılarımın beğenilmesini istiyorum” dedi.

 Bağdat'ta GÜNÜMÜZÜN 3. dalga kahvecileri..!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz